top of page

instruktorzy

image00001.jpeg

AGNIESZKA TEMPSKA

Założycielka i trenerka jednej z pierwszych w Polsce ekipy street dance „ENZYM CREW” (2001 r.). Grupa ma na swoim koncie ogromną liczbę osiągnięć, pokazów, występów w programach telewizyjnych (m.in. półfinał „Mam Talent” 5 edycja). Jedna z pierwszych osób, która prowadziła treningi hip-hop dance w Polsce. Promowała ten styl taneczny prowadząc zajęcia w całym Trójmieście, jeżdżąc od studia do studia. Zarażała swoja pasją setki osób. Do dziś większość trenerów w naszym studio należała do ekipy Enzym, wyszli spod skrzydeł Agi. W 2005 roku otworzyła Studio Tańca Enzym w centrum Gdańska- pierwszą w Polsce szkołę wyłącznie o profilu street dance. Organizator wielu imprez tanecznych m.in. „Back in the Day”, „Vespa Vibes”, „Perfect Style” oraz obozów tanecznych „Enzym Camp”, półkolonii dla dzieci, warsztatów oraz naszych corocznych pokazów „Enzym Show” - wydarzenia, na które czeka każdy tancerz Enzym Studio. Wierzy, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko. Kiedy rozpoczynała swoją przygodę z tańcem ulicznym wymyśliła właśnie taki sposób na życie, a wielu ludzi pukało się po głowie. Dziś ENZYM to ogromna szkoła tańca, która kipi pasją, energią i zaangażowaniem, najlepszymi i oddanymi trenerami, cudownymi i pracowitymi tancerzami, gotowymi na wyzwania i ciężką pracę!

image00002.jpeg

ANETA SYPIAŃSKA

Od wielu lat związana z enzymowym parkietem. To tutaj przetańczyła swoją młodość. Przygodę ze stylem ulicznym rozpoczęła w 2007 roku przychodząc na pierwszy trening do naszego studia mieszczącego się wtedy w centrum Gdańska.

 

Pierwsze Enzym Show zaliczyła w 2008 roku. Tancerka grup street dance takich jak: Cadillac Crew, Prosty Format czy No Name Crew. Trenowała pod okiem wielu wspaniałych trenerów. Dziś swoją wiedzę i umiejętności taneczne chce przekazywać najmłodszym.

 

Wciąż można dołączyć do hip-hopowego parkietu z Panią Anetką!

image00003.jpeg

BOŻENA KOWALSKA "BOŻKA"

Reprezentantka trójmiejskiej sceny tanecznej z wieloletnim doświadczeniem. Jest przykładem tego że ciężką i systematycznReprezentantka trójmiejskiej sceny tanecznej z wieloletnim doświadczeniem. Jest przykładem tego, że ciężką i systematyczną pracą można osiągnąć szczyty swoich marzeń. Upór, energia oraz zajawka doprowadziły ją do głównego składu jednej z najdłużej istniejących i najbardziej utytułowanych ekip street dance w Polsce - Enzym Crew.  Bożka od lat na pierwszym miejscu stawia rozwój. Nieustannie szuka inspiracji, próbuje różnych styli, nie zamyka się na żadne formy tańca. Uważa, że solidne podstawy i wiedza są niezbędne dla każdego tancerza, ale poszerzanie ich o nowe formy - daje wolność tworzenia i budowania niepowtarzalnego tanecznego 'ja'.

 

Przełomowy w jej życiu okazał się wyjazd do Nowego Jorku, gdzie kulturę hip hopu zgłębiała u samych źródeł. Na co dzień Bożka prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jej grupy regularnie występują na zawodach i pokazach, zaskakując sędziów niekonwencjonalnymi choreografiami. Bożka to wulkan energii który nie pozwoli Wam się nudzić na zajęciach. Będziecie chcieli więcej! pracą można osiągnąć szczyty swoich marzeń. Upór, energia oraz zajawka doprowadziły ją do głównego składu jednej z najdłużej istniejących i najbardziej utytułowanych ekip street dance w Polsce - Enzym Crew.

 

Bożka od lat na pierwszym miejscu stawia rozwój. Nieustannie szuka inspiracji, próbuje różnych styli, nie zamyka się na żadne formy tańca. Uważa, że solidne podstawy i wiedza są niezbędne dla każdego tancerza, ale poszerzanie ich o nowe formy - daje wolność tworzenia i budowania niepowtarzalnego tanecznego 'ja'. Przełomowy w jej życiu okazał się wyjazd do Nowego Jorku, gdzie kulturę hip hopu zgłębiała u samych źródeł. Na co dzień Bożka prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży. Jej grupy regularnie występują na zawodach i pokazach, zaskakując sędziów niekonwencjonalnymi choreografiami. Bożka to wulkan energii który nie pozwoli Wam się nudzić na zajęciach. Będziecie chcieli więcej!

image00004.jpeg

MARTA JAREMIN "CZAJNA"

Pierwsza dama polskiego lockingu, tancerka, instruktor, choreograf. Wyróżnia się ogromną pasją, doświadczeniem i osiągnięciami w różnych stylach tanecznych (locking, hip-hop, house dance).

 

Cierpliwa, pełna pozytywnej energii instruktorka, której misją jest zarażanie miłością do tańca i sprawienie, by trening dawał radość i satysfakcję.

 

Od 2001 roku w pierwszym składzie Enzym Crew, kształciła się pod okiem najlepszych tancerzy z całego świata, uczestniczka zawodów, spektaklów i eventów tanecznych związanych z kulturą hip-hop.

 

Jeśli chcecie zacząć przygodę ze street dancem- jesteście w dobrych rękach!

image00005.jpeg

DOROTA DOROCIŃSKA "DEDA"

Tańczy od najmłodszych lat. Do Enzym Studio trafiła już w 2004 roku a po dwóch latach do pierwszego składu ekipy „Enzym Crew”. Przez lata wraz z formacją zdobywała doświadczenie i nagrody na licznych turniejach i pokazach. Dyplomowany instruktor tańca z doświadczeniem w pracy z dziećmi od 2007 roku. Dorota jest osobą, która jest stworzona do pracy z dziećmi.

 

Z jednej strony poczucie humoru i dobra zabawa a z drugiej ciężka praca i konkretny trening- nieważne, że z najmłodszymi. Dzieci na zajęciach u Dedy są jak zaczarowane. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu zajęć tanecznych w naszym studiu i wielu placówkach przedszkolnych wypracowała własne metody pracy z dziećmi. Uwielbia dzieci, a dzieci uwielbiają ją.

 

Trenerka naszej najlepszej dziecięcej grupy „Enzymki Kids Crew”, która ma na koncie liczne zwycięstwa na turniejach ogólnopolskich. Prowadzi również treningi hip-hop kids z naszymi najmłodszymi tancerzami. Dzieciaki na zajęciach mają ogromną frajdę co możemy zaobserwować na każdym treningu!

image00006.jpeg

NATALIA NADOLSKA "DOLA"

Na swoje pierwsze zajęcia dancehall z Izu trafiła w 2014 roku i od tego czasu taniec stał się jej nieodłączną częścią życia. Przez ten czas miała okazję uczyć się od profesjonalistów z Polski i całego świata. Brała udział w wielu warsztatach dancehall i nie tylko - ostatnio zdobyła certyfikat uczestnictwa z warsztatów dramaturgii i kompozycji tańca "Ways of being" organizowanych w Warszawie. Uwielbia tworzyć choreografie, eksperymentować z ruchem, ale przede wszystkim dzielić się dobrą energią z innymi.

 

Na swoich zajęciach stara się stworzyć bezpieczną przestrzeń do rozwoju, aby każdy mógł poczuć się dobrze. Jako tancerka ekipy Jam Dung Crew zdobyła 1 pierwsze na największych zawodach dancehall w Polsce "Dancehall Challenge 2018". Do jej największych solowych osiągnięć należą: 2 miejsce solo na "Skillz Dem Up 2017" w Pradze, 1 miejsce w kategorii choreo na "Attitude Attack 2017", 3 miejsce solo na największych zawodach dancehall w Polsce "Dancehall Challenge 2018", 1 miejsce solo adults pro podczas WICKED Dance Contest Katowice 2023r. oraz 3 msc w kat.solo podczas LINKup. Fi Wi DANCEHALL Wrocław 2023r. 

image00007.jpeg

IZABELA SIWOWSKA

Swoje pierwsze kroki taneczne stawiała mając 10 lat. Od dziecka kocha tańczyć, jest pełna pasji, pozytywnej energii i uśmiechu. Lubi łączyć style. Street dance i choreografie są tym, w czym czuje się najlepiej. Szkoliła się na wielu warsztatach u polskich oraz zagranicznych choreografów. Na jej zajęciach panuje przyjazna i miła atmosfera.

 

Prowadzi kobiece choreografie do muzyki pop i rnb. Chce pokazać, że taniec to wspaniała przygoda, przy okazji której można poprawić swoją sprawność ruchową, muzykalność i przełamać barierę wstydu.

 

Na jej zajęciach każda kobieta będzie czuła się swobodnie, kobieco i zmysłowo. Ciężka praca i mnóstwo uśmiechu - tego na pewno nie zabraknie.

image00008.jpeg

JULIA SUŁECKA

Reprezentantka trójmiejskiej sceny dancehallowej. Tańczy od zawsze, ale dancehallem zaraziła się podglądając co robi starsza siostra na zajęciach u (legendarnej) Izu Berendt. To zapoczątkowało wieloletnią naukę pod okiem Izu w utytułowanej grupie Jam Dung Crew.

 

Jako wielka fanka freestyle’u od lat startuje we wszystkim co się da z licznymi osiągnięciami na koncie. Kocha jamajską kulturę, ale szukając tanecznych inspiracji lubi wychodzić poza ramy dancehallu, czerpiąc z innych styli, kultur, emocji.

 

W naszym studiu prowadzi zajęcia dancehall freestyle z Kają i zamkniętą grupę Wah Gwaan Crew z Dolą. W wolnej chwili rzeźbi i maluje.

image00009.jpeg

KAJA SUŁECKA

Z tańcem związana od najmłodszych lat - zaczynając od tańca towarzyskiego przez hip hop i house dance. W 2010 roku trafiła na dancehall u Izu w naszym Studio, w który wsiąkła na dobre i to z wielką wzajemnością.

 

Uczestniczy w niezliczonej ilości warsztatów i innych eventów. Ma na swoim koncie ogromną liczbę osiągnięć. Przez wiele lat tancerka utytułowanej grupy SO SO Jammin. Chcąc poznać dancehall u źródła w dwukrotnie wybrała się też „pooddychać” nim na Jamajce. Nowe wyzwania taneczne i pogłębianie wiedzy o kulturze to to, co lubi najbardziej, czym stara się zarazić na swoich zajęciach. Dyplomowana instruktorka yogi.

 

Pasjonuje ją nie tylko prawidłowy ruch ale i zagadnienia dotyczące naszego umysłu. 

image00010.jpeg

ADRIAN LIPIŃSKI "LIPSKEE"

Lipskee jest przede wszystkim pionierem kultury ulicznej w Polsce. To on wprowadził Popping na ekrany naszych telewizorów, usytuował go na deskach teatrów, wykorzystał jako skuteczną metodę profilaktyki środowiskowej ukierunkowaną na młodzież.

 

Taniec jest przestrzenią, w której Lipskee czuje się swobodnie, ma duże doświadczenie i wie, jak wykorzystać drzemiący w ruchu potencjał.  Taniec jest formą kulturowego przekazu, rzeźbą, obrazem, chwilą, emocją mającą w sobie olbrzymią moc zmiany rzeczywistości. Lipskee opanował tę technikę do perfekcji.

image00011.jpeg

MARTA MATUS

Marta przygodę z tańcem rozpoczęła na drugim roku studiów w Białymstoku, a konkretnie w Studio Działań Kreatywnych Danceoffnia, gdzie z roli tancerza przeszła w rolę instruktora. Była związana z takimi ekipami jak Kolor Konkret Crew czy Sista4Fun oraz współpracowała z takimi szkołami tańca jak w/w SDK Danceoffnia, 4Konekt oraz What’s Up Studio. Absolwentka dwuletniego Instruktorskiego Kursu Kwalifikacyjnego z dziedziny taniec nowoczesny.

Wiedzę i umiejętności zdobywa jeżdżąc na obozy, warsztaty oraz zawody taneczne w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w takich stylach jak Hip Hop Dance oraz House Dance, jednak pozostałe style taneczne takie jak: Locking, Popping, Bboying, Taniec współczesny czy Jazz nie są jej obce. W 2014 roku uczestniczyła w polsko-łotewskim projekcie Urban Are Of Respect & Peace. Marcie zależy na tym, aby na zajęciach panowała miła i przyjazna atmosfera oraz żeby każdy z kursantów czuł się komfortowo podczas lekcji.

 

W pracy instruktorskiej przykłada dużą uwagę do freestyl’u, tzn. improwizacji ruchowej. Koncentruje się na indywidualnym rozwoju tancerzy, przede wszystkim kształtowaniu ich świadomości, kreatywności i stylu. Takie podejście sprzyja szybkiemu rozwojowi tancerzy.  

image00012.jpeg

KLAUDIA CHYDZIŃSKA "MLECZU"

Zaczęła tańczyć w wieku 6 lat od tamtego czasu taniec stał się ją ogromną pasją i dużą częścią życia. Specjalizuje się w stylu jazz funk oraz tańcu komercyjnym, natomiast szkoliła się też w takich stylach jak: hip-hop, afro beats, jazz i wiele innych.

Nieustannie rozwija się w Polsce jak i zagranicą, miała okazję szkolić się u światowej sławy choreografów w USA jak i Europie. Ma ogromne doświadczenie od wielu lat w prowadzeniu grup zaawansowanych. Miała okazję też uczyć u boku najlepszych tancerzy i nauczycieli ze świata na międzynarodowym Campie „You can do it dance camp”.

 

Jest osobą otwartą, ambitną i pełną pasji. Na swoich zajęciach wymaga bardzo dużo od swoich kursantów jak i od siebie, jednocześnie dbając o dobrą atmosferę i merytoryczność zajęć.

image00013.jpeg

NATALIA WOJDAK-GRYSZUN

Natalia jest magistrem AWFiS w Gdańsku, utytułowaną tancerką mistrzowskiej klasy “S” w sportowym tańcu towarzyskim w stylu latynoamerykańskim i standardowym, dyplomowaną instruktorką tańca i fitness, choreografką. Na swoim koncie ma wiele medali i finałów największych tanecznych imprez w kraju i za granicą. Prowadzi kobiece zajęcia HIGH HEELS.

 

Natalia stworzy niezapomnianą choreografię pierwszego tańca, poprowadzi lekcję Burleski w ramach wieczoru panieńskiego, albo nauczy tańczyć tych z Was, którzy chcą rozpocząć swoją taneczną przygodę. “Z tańcem jestem związana od ósmego roku życia. To moja ogromna pasja, sposób na życie. Z dużymi sukcesami, przez 12 lat trenowałam wyczynowo taniec towarzyski. Kończąc karierę sportową wiedziałam, że taniec zostanie w moim życiu na zawsze. Rozwijałam się w innych stylach tanecznych, nieustannie doskonaląc technikę i rozwijając wyobraźnię.

 

Za mną wspaniała przygoda z finałową 16-tką II edycji “You Can Dance”. Tworzenie tanecznych pokazów, kierowanie grupą tancerzy, to moja ogromna pasja. Uwielbiam też spotkania z parami młodymi i grupami hobbystów. Taniec to moja miłość. Z informacji zwrotnych wiem, że to widać. Zapraszam Cię do mojego tanecznego świata.”

image00014.jpeg

PATRYCJA ZDROJEWSKA

Zaczęła tańczyć krótko po tym, jak nauczyła się chodzić. Od dziecka związana z różnymi formami ruchu. Pierwsze dancehallowe kroki stawiała u Izu w Enzymie w 2014 roku, w istniejącej do dziś (trenowanej już pod okiem Juli i Doli) formacji “Wah Gwaan Crew”. Zakochana w Jamajce, którą spełniając swoje największe marzenie odwiedziła w 2020 roku, gdzie wzięła klasy od jamajskich ekip i tancerzy, oraz gdzie eksplorowała kulturę.

 

Nieustannie bierze udział w wielu eventach, warsztatach i obozach, podczas których ciągle się rozwija pod okiem najlepszych instruktorów z całego świata. Uwielbia pracę z młodzieżą, którą zaraża swoją ogromną pasją do dancehallu i uczy, jak taniec może stać się sposobem na życie i nim kierować. Młoda i ambitna trenerka wprowadza niesamowicie energetyczną atmosferę podczas swoich zajęć.

 

Od 2022 roku organizatorka wydarzenia “Everybody Out Yah!”, podczas których warsztaty prowadzą topowi tancerze i którego misją jest dawanie bezpiecznej przestrzeni do poznawania dancehallowej kultury w Gdańsku.

image00015.jpeg

RADOSŁAW RADOSNY

W tańcu zakochany od pierwszych występów ulicznych, które oglądał jak dziecko na molo w Sopocie oraz na Gdańskiej starówce.

 

Radosny od samego początku próbował różnych styli z rodziny tańców ulicznych, aby ostatecznie skupić swoją energię na Hip Hopie. Dla Radka ważna jest cała kultura Hip Hop i każdy jej element, a w szczególności muzyka.

 

To właśnie muzyka jest jego zdaniem najważniejsza w tańcu. Mówi, że odpowiednia znajomość rytmiki, oraz oddanie klimatu danego utworu na równi ze znajomością podstaw danego stylu to klucz, aby rozwijać swój freestyle.

image00016.jpeg

ROKSANA CUPAK

Od najmłodszych lat ma styczność z tańcem, jednak prawdziwa przygoda zaczęła się w 2017 roku i od tamtej pory trenuje w formacji tańca k-pop FENGX @fengx_official. Wraz z zespołem uczestniczy w licznych konkursach, występuje na żywo oraz udziela się na kanale FENGX Official, który ma na swoim koncie ponad 10tys subskrypcji oraz ponad million wyświetleń. 

 

Jako ekipa współpracują z wieloma grupami coverowymi z całej Polski takimi jak Majesty, Hassle, Flairies, Daver Up oraz JustPeachy.

Roksana nie przestaje się rozwijać! Cały czas szkoli się również w innych stylach tańca, między innymi high heels, popping, hip-hop, vogue. Uwielbia zarażać ludzi swoją pasją do k-popu!

image00017.jpeg

PAWEŁ SOKOŁOWSKI "SOKÓŁ"

Topowy tancerz hip hop dance i house dance w Polsce. Nabytym doświadczeniem dzieli się prowadząc liczne klasy oraz występując w roli jurora na największych imprezach tj.:

 

Up Your Skillz, Ghetto Games, Rytm Ulicy, Wirująca Strefa, Gdańsk Dźwiga Muzę, Eat Your Feet, Urban Dance Meeting, Groove Contest, Po Polsku Tańcz, Hype Up/Baltic Games, Eye to Eye Battle, Street Noise, Dance Tribute, Hip Hop High Level, SHC Elements itd.  Do ważniejszych osiągnięć zalicza m. in.: FINAŁ 9 razy “Wirująca Strefa” w kat. Hip Hop, House, Allstyles; 7 razy “Your Original Style” w kat. Hip Hop, House, Allstyles; 5 razy “Back In The Day” w kat. Hip Hop, House; 4 razy “Eat Your Feet” w kat. House, Eat Your Beat; 3 razy “Baltic Games Hype Up” w kat. Hip Hop; 3 razy “Rytm Ulicy” w kat. Hip Hop, Showcase; 2 razy “Infinite Force” w kat. Hip Hop; 2 razy “Urban Dance Meeting” w kat. Hip Hop, House; 2 razy “Street Noise” w kat. Hip Hop; 2 razy “Planet Rock” w kat. Hip Hop, House; “Ghetto Games” (Łotwa” w kat. House; “Hyper Week” (Włochy) w kat. House; “Dope Battles” w kat. Style vs Style; “Welcome To My House” w kat. House; “Groove Contest” w kat. Hip Hop; “Free Mind” w kat. Hip Hop; “Eye To Eye” w kat. Hip Hop/House; “Rock The 3City” w kat. Hip Hop; PÓŁFINAŁ III Edycja programu “Mam Talent” (Enzym Crew”)

image00018.jpeg

KAROLINA SOPATA

Tańczy od najmłodszych lat. Zakochana w dancehallu od 2009 roku. Reprezentantka jednej z pierwszych ekip dancehall w naszym kraju „Dancehall Mafia”. Oprócz dancehallu trenuje również salsę.  Absolwentka pedagogiki. 

 

Uczestniczyła w niezliczonej ilości tanecznych warsztatów, pokazów, zawodów ale ciągle chce więcej. Trenerka ekipy SYNTHESIS oraz grup dzieciesych dancehall. Szalona bomba energetyczna!

 

Na zajęciach u Karoliny oprócz dużej dawki wiedzy na pewno naładujecie baterie na cały tydzień! Głośna i uśmiechnięta zarazi swoją pasją każdego!

image00019.jpeg

TOMASZ KLEIN

Przygodę z tańcem zaczął w wieku 13 lat. Od początku jego pasją był popping i to w nim się specjalizuje, ale nie są mu również obce takie style jak hip hop, locking czy dancehall. Stawia na ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności, przez uczestniczenie w warsztatach i zawodach na terenie całego kraju.

 

W tańcu najwięcej uwagi skupia na dobrej zabawie i dzieleniu się porządną dawką wiedzy z innymi. Jego ścisły umysł pozwala mu swobodnie rozkładać kroki na czynniki pierwsze, aby każdy mógł je jak najlepiej przyswoić. Olbrzymią inspiracją jest dla niego szeroko pojęta muzyka.

image00020.jpeg

WERONIKA DANIELAK

Tancerka z 10-letnim stażem - z Enzymem związana od dziecka! 

Zaczynała od hip hopu, ale na tym się nie zatrzymuje, szkoli się regularnie u polskich i zagranicznych tancerzy z różnych styli, lubi szukać inspiracji i odkrywać nowe ścieżki ruchu które wzbogacają jej freestyle i podejście do zajęć.

 

Młoda, zdolna i ambitna tancerka, która ceni sobie możliwość rozwoju i dzielenia się nim z innymi. Tancerka grupy DELTA. 

image00021.jpeg

WERONIKA KŁÓDKOWSKA

Z tańcem jest związana od dziecka. Od 2015 roku tancerka Dancehallu, od 2020 roku - instruktor oraz trener.  Od 2017 roku podbija polską scenę dancehallową a to jej najświeższe osiągnięcia:


1 miejsce w kat. 1vs1 16-19 Mash Up Di Place vol.3 2022; 2 miejsce w kat. 2vs2 Link Up vol.1 2022 Wera i Golak; 2 miejsce w kat. solo 1vs1 7tosmoke Meet Up vol.1 2022; 1 miejsce w kat. solo dhq 1vs1 7tosmoke Meet Up vol.1 2022; 1 miejsce w kat. 2vs2 Meet Up vol.1 2022 Wera i Karola; 1 miejsce w kat. 1vs1 EveryBodyOutYah vol.1 2023; 1 miejsce w kat. 1vs1 male Dancehall or Die 2023; 2 miejsce w kat. solo female Dancehall or Die 2023; 1 miejsce solo 19+ Catch di Vibe vol.2 2023; 1 miejsce duo 19+ Kaja i Wera Catch di Vibe vol.2 2023; 1 miejsce solo Move Dem Up 2023; 2 miejsce Jam&Clash Contest vol.1 2023

 

Mocnymi stronami Wery jest freestyle oraz muzykalność, co nie raz możemy zaobserwować na zawodach, więc na jej zajęciach na pewno odkryjecie pewność siebie oraz oryginalność.

 

Wera przedstawi Wam różne strony Dancehallu: emocje, pewność siebie, kobiecość, delikatność, energię, technikę stylu tańca, różnorodną muzykę oraz wiele innych. Na jej zajęciach kipi energia i dobrym vibem.

image00022.jpeg

AGNIESZKA FUŁEK "FULI"

Street-danceowa tancerka z ponad 20-lenim stażem, która zapoczątkowała i rozwinęła śląską scenę hip hopową i housową. Z wykształcenia doradczyni filozoficzna i coachini. Organizowała jedne z największych zawodów tanecznych w Polsce (SPAL TRAMPY i ŚLĄSK BIBA), jest autorką programu mentalno-tanecznego PROJEKT PEŁNIA, oraz warsztatów rozwoju osobistego. Na co dzień pracuję w szkołach tańca jako mentorka i trenerka mentalna grup zamkniętych oraz prowadzi szkolenia i warsztaty w całej Polsce.

 

Wartości którymi kieruję się na co dzień to miłość, rozwój, autentyczność, uważność i radość. Do największych osiągnięć przypisuje sobie: budowanie pewności siebie i autentyczności u innych tancerzy (Projekt Pełnia), uczucie spełnienia i zadowolenia, kiedy schodzi ze sceny (Laski ze śląska), uczucie zadowolenia z siebie, pomimo przegranej, zebranie Polskiej sceny w jednym miejscu (Śląska Biba), pokonanie swoich lęków, przed wejściem do koła (każdego), zrozumienie, że puchar to nie wszystko (Rytm Ulicy 2013). W Enzym Studio trenuje ekipę turniejową DELTA. Organizuje warsztaty oraz prowadzi lekcje prywatne. 

bottom of page